Shtepia ne shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2045

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia në Lagjen Tusuz, afër Spitalit të Përgjithshëm, Prizren.

Parcela posedon dokumentacion të rregullt dhe ka sipërfaqe 4 ari (400m²).

Shtëpia ka sipërfaqe 400m² dhe ka këtë veçori:
◾️ Përdhesa e cila ka garazhën, depo , banjo, një dhomë dhe dy hymje.
◾️ Kati i parë posedon dy qëndrime ditore, kuzhinën, banjon dhe ballkonin.
◾️ Kati i dytë posedon katër dhoma gjumi, banjon dhe ballkonin.
◾️ Kati i tretë apo Nënkulmi i cili ka hapësirë të shfrytëzueshme dhe ballkonin.
◾️ Posedon dy oborre para dhe prapa shtëpisë me hapësirë gjelbëruese.
◾️ Katër depo dhe dy kuzhina tjera me hymje të veçantë.
◾️ Komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim.

E pozicionuar në një lagje me shumë shtëpi banimi, në afërsi me qendrën e qytetit, me një ndërtim të kualitet të lartë dhe me një pamje mahnitëse të qytetit të Prizrenit, kjo shtëpi ofron të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 9, 2024 at 2:52 pm
  • ID e prones: 2045
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina