Shtepia ne Shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2054

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia 3 katëshe në qendrën e qytetit të Prizrenit, në lagjen “Jeni Mahall”, Rruga “Sahat Kulla”.

Parcela ka sipërfaqe 2.4 ari(240m²) në total dhe posedon dokumentacion të rregullt.

Shtëpia është e legalizuar, me sipërfaqe 245m² në total dhe ka këtë renditje:
◾️ Podrumin me hapësirë të shfrytëzueshme 81m² dhe dy dhoma.
◾️ Kati i parë posedon qëndrimin ditor, kuzhinën me tryezarinë dhe banjon.
◾️ Kati i dytë posedon tre dhoma gjumi, banjon dhe ballkonin.
◾️ Sistemin e ngrohjes e ka me pelet dhe me rrymë.
◾️ Oborrin 1.64 ari (164m²) dhe banjo të jashtme.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm, duke qenë në afërsi me shkollat, çerdhet, Shadërvanin, Stacionin e Autobusave, Qendrën Shëndetësore (Ambulantën) dhe Qendrave Tregtare si “Abi Çarshia” e “Galeria”.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 28, 2024 at 3:01 pm
  • ID e prones: 2054
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina