Shtëpia në Shitje

  • I negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2055

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia në Rrugën “Mahir Domi”, e cila e lidh Rrugën “Fahredin Hoti” me Rrugën “Enver Hadri”, Prizren.

Trualli posedon 3.84 ari (384m²) dhe ka dokumentacion të rregullt.

Shtëpia ka sipërfaqe 200m² në total dhe ka këto veçori:
◾️ Katin Përdhesë, i cili posedon qëndrimin ditor me kuzhinën e tryezarinë, një dhomë gjumi, banjo dhe depo.
◾️ Katin e Parë, i cili posedon tre dhoma gjumi, banjon dhe ballkonin.
◾️ Nënkulmin, i cili posedon hapësirë të shfrytëzueshme dhe ballkonin.
◾️ Është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim.
◾️ Pozicionohet në një lagje me shumë shtëpi banimi dhe trualli ka hapësirën për ndërtimin edhe të një shtëpie tjetër nëse është e nevojshme.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 4, 2024 at 1:58 pm
  • ID e prones: 2055
  • Çmimi: I negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina