Shtepia Ne Shitje

  • Çmimi i negociushëm
Të paraqitura Shitje
  • 3

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2011
  • 3

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpija me sipërfaqe 3 ari në Rrugën Hamzë Ukaj (Rruga Fahredin Hoti), Prizren.

Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale dhe e mobiluar me stil modern.

Shtëpija përbëhet prej tre kateve dhe ka këtë renditje:
➡️ Kati përdhesë ka qëndrimin ditor bashkë me kuzhinën e tryezarinë, një dhomë tjetër të ndenjës, banjon dhe depo.
➡️ Kati I ka tre dhoma gjumi, banjo dhe depo.
➡️ Kati II ose Nënkulmi ka dhomën relaksuese të shtëpisë e cila ka jacuzzi, orbitrek dhe hapësirë mjaftë të shfrytëzueshme.

Pozicionohet në një lagje me shumë shtëpi banimi dhe me rrugë private, e cila mund të shfrytëzohet vetëm nga banorët e lagjes, duke ofruar siguri dhe privatësi për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 28, 2023 at 10:09 pm
  • ID e prones: 2011
  • Çmimi: Çmimi i negociushëm
  • Madhësia e pronës: 3 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina