Shtepia Ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2015
  • 602

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia 4 katëshe në Rrugën Salih Shabani, në lagjen Bazhdërhane, Prizren.

Trualli posedon dokumentacion të rregullt dhe ka sipërfaqe 2.34 ari.

Sipërfaqja totale e shtëpisë është 602m² dhe oborrin me gjelbërim mbrapa 76m², i cili ofron privatësi dhe qetësi.

Shtëpia ka këtë renditje:
◾️ Bodrumin me hapësirë shumë të shfrytëzueshme prej 200m².
◾️ Lokalin në katin përdhesë me sipërfaqe 60m².
◾️ Dy qëndrime ditore së bashku me kuzhinën dhe tryezarinë.
◾️ Gjashtë dhoma gjumi dhe katër banjo.

Pozicionohet në një lagje me shumë shtëpi banimi dhe ofron kushte të mira për zhivillimin e jetës familjare, pasiqë ndodhet në afërsi me kopshtin e fëmijëve dhe shkollën fillore.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 15, 2024 at 1:06 pm
  • ID e prones: 2015
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 602 m²
  • Sipërfaqja e Tokës: 24 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina