Shtepia ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2017

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia 3 katëshe në Rrugën Enver Hadri( Rruga e Tenisit), Prizren.

Parcela ka sipërfaqe 2.77 ari, posedon dokumentacion të rregullt dhe ka infrastrukturë të kompletuar me qasje në dy rrugë, ujë, rrymë dhe kanalizim.

Shtëpia është 3 katëshe dhe ka këtë renditje:
➡️ Kati Përdhesë ka qëndrimin ditor së bashku me kuzhinën dhe tryezarinë, banjo dhe depo.
➡️ Kati i Parë ka qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi dhe banjo.
➡️ Kati i Dytë ka dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkonin.
➡️ Ëshë komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Pozicionohet në një lagje me shumë shtëpi banimi e cila është e përshtatshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 3, 2023 at 1:40 pm
  • ID e prones: 2017
  • Çmimi: I Negociushem
  • Sipërfaqja e Tokës: 2.77 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina