Shtëpia në Shitje

  • I negociushem

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2020

Përshkrim

Ofrohet për #shitje #shtëpia 4 katëshe me çmim të volitshëm, e cila ndodhet në lagjen Ortakoll, afër shkollës “Abdyl Frashëri”, Prizren.

Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt dhe ka këto veçori:
◾️ Shtëpia është katër katëshe dhe ka sipërfaqe 300m².
◾️ Parcela ka sipërfaqe 1.5 ari.
➡️ Kati Përdhesë ka lokalin dhe kuzhinën verore me oborr në pjesën mbrapa.
➡️ Kati i Parë ka tre dhoma gjumi dhe banjon.
➡️ Kati i Dytë ka qëndrimin ditor me kuzhinën dhe tryezarinë, dhomën e gjumit, banjo dhe WC.
➡️ Kati i Tretë është Terasa e cila është mjaftë e shfrytëzueshme dhe ka një pamje mahnitëse.

Pozicionohet në lagjen më të kërkuar për banim në qendrën e qytetit të Prizrenit, duke ofruar dhe plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on July 27, 2023 at 1:42 pm
  • ID e prones: 2020
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina