Shtepia ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2021

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia 3 katëshe + Nënkulmi, e cila ndodhet në lagjen Jaglenic, afër ITP-së, Prizren.

Parcela ka sipërfaqe dy ari dhe pozicionohet në një lagje me shumë shtëpi banimi.

Shtëpia është tre katëshe + nënkulmi dhe ka këto veçori:
◾️ Sipërfaqe totale 300m².
◾️Kati Përdhesë posedon depo apo garazhë.
◾️Kati i Parë posedon dy qëndrime ditore, kuzhinën së bashku me tryezarinë dhe banjon.
◾️ Kati i Dytë posedon tre dhoma gjumi, qëndrimin ditor dhe banjon.
◾️ Nënkulmi ka një hapësirë të shfrytëzueshme që mund të përdoret për nevoja të ndryshme.
◾️ E mobiluar dhe e gatshme për banim.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on August 2, 2023 at 2:34 pm
  • ID e prones: 2021
  • Çmimi: I Negociushem
  • Sipërfaqja e Tokës: 300m² m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina