Shtepia ne shitje

Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2033

Përshkrim

Ofrohen për #shitje #shtëpia në Lagjen “Gjakova Premium Residence”, në Rrugën “Gjon Belushi”, Gjakovë.

Lagjja i ka gjithësej 15 shtëpia, ku gjashtë prej tyre do të përfundohen në verën e vitit 2024 dhe secila shtëpi e ka parcelën me sipërfaqe 4.5 ari.

Modeli i shtëpiave është i njëjtë dhe ka sipërfaqe 255m², me këtë renditje:
🔳 Përdhesa posedon: Hyrja 2.33m², Erëmbajtsi 4.88m², Koridori 12.34m², Shkallët/Depo 6.48m², Qëndrimi Ditor 37.01m², Kuzhina e Tryezaria 23.44m², Dhomë Gjumi 12.95m², Banjo 4.32m² dhe Garazha 21.16m².
🔳 Kati i parë posedon: Shkallët 5.36m², Koridori 11.98m², Dhomë Gjumi 21.21m², Banjo 6.88m², Ballkon 3.24m², Dhomë Gjumi 15.12m², Dhomë Gjumi 15.12m², Banjo 6.66m² dhe Utiliti 3.49m².

Lagjja “Gjakova Premium Residence” pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të qendrës të qytetit (900 metra prej rrethit “Agron Rama”).

Me një stil të veçantë të arkitekturës moderne, me një ndërtim të kualitetit të lartë,e rrethuar me gjelbërim në të gjitha anët dhe me pamje mahnitëse në drejtim të Kodrës të Qabratit, kjo lagje ofron të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Gjakovë

Detajet

Updated on March 2, 2024 at 4:35 pm
  • ID e prones: 2033
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina