Trualli Ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1008

Përshkrim

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 12 ari (1200m²), i cili ndodhet në lagjen Nashec, tri (3) kilometra larg prej pompës “Hib Petrol”, Prizren.

Trualli është i pajisur me fletë poseduse dhe ka një hapësirë të shfrytëzueshme, e cila është e përshtatshme për ndërtim të shtëpive.

Pozicionohet në një lokacion që ka qasje në rrugën kryesore Prizren-Nashec dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë të pijshëm, ujë të vadës dhe kanalizim.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 19, 2023 at 3:39 pm
  • ID e prones: 1008
  • Çmimi: I Negociushem
  • Sipërfaqja e Tokës: 1200 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina