Trualli ne shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje
  • 10

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1009
  • 10

Përshkrim

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 10 ari, e cila ndodhet në zonat e banueshme me shumë shtëpi në qytetin e Prizrenit.

Trualli i parë ndodhet afër Tranzitit të Ri dhe ka sipërfaqe 10ari (1000m²).

Trualli posedon dokumenatacion të rregullt dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 3, 2023 at 3:31 pm
  • ID e prones: 1009
  • Çmimi: I negociushem
  • Madhësia e pronës: 10 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina