Trualli ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje
  • 11

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 1009
  • 11

Përshkrim

Ofrohet për shitje dy trualli me sipërfaqe 11 ari , e cila ndodhet në zonat e banueshme me shumë shtëpi në qytetin e Prizrenit.

Trualli ndodhet në Rrugën Enver Hadri (Rruga e Tenisit) dhe ka sipërfaqe 11 ari (1100m²), i cili mund të ndahet edhe në sipërfaqe më të vogla.

Trojet posedojn dokumenatacion të rregullt dhe kanë infrastrukturë të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 3, 2023 at 3:31 pm
  • ID e prones: 1009
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 11 m²
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina