Përshkrim

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 3 ari, i cili ndodhet në Rrugën Gjin Mazreku (Rruga Janina, afër Tranzitit të Ri), Prizren.

Trualli ka sipërfaqe 3 ari (300m²), me qasje 12 metra në rrugë dhe është mundësia e rritjes së sipërfaqes nëse kërkohet më shumë.

Posedon dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me rrugë, rrymë, ujë dhe kanalizim.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, duke ditur që ndodhet në një lagje me shumë shtëpi banimi dhe duke plotësuar të gjitha kërkesat e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on October 2, 2023 at 3:58 pm
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina