Villa ne Shitje

  • €90
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2043

Përshkrim

Ofrohet për #shitje #villa dy katëshe në Bogë, Rugovë.

Parcela ka sipërfaqe 3 ari, infrastruktur të kompletuar dhe posedon dokumentacion të rregullt.

Villa është tërësisht e mobiluar dhe posedon qëndrimin ditor me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe ballkonin.

Është e pozicionuar në njërin prej vendeve me frekuentim më të lartë të turistave në Kosovë, sidomos në stinën e dimrit, e rrethuar me gjelbërim nga të gjitha anët dhe ka një pamje mahnitëse nga pjesa e ballkonit.

Adresë

  • Qyteti Pejë

Detajet

Updated on April 19, 2024 at 2:41 pm
  • ID e prones: 2043
  • Çmimi: €90
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina