Banesa ne shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2016

Përshkrim

Ofrohet për shitje banesa luksoze me çmim shumë të volitshëm, me sipërfaqe 105m² në lagjen Jeni Mahall, Prizren.

Pozicionohet në qendrën e qytetit të Prizrenit, në një ndër lagjet me të kërkuara dhe të përshtatshme për banim, e cila ofron të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillim e jetës familjare.

Banesa ndodhet në katin e katërt dhe ka këto veçori:
◾️ Sipërfaqe totale 105m²
◾️ Qëndrimin ditor së bashku me kuzhinën dhe tryezarinë
◾️ Dy dhoma gjumi të mëdha
◾️ Banjo dhe Wc
◾️ Dy Depo
◾️ Ballkonin
◾️ E mobiluar komplet
◾️ Ashensorin funskional
◾️ Vendparkingje mbitokësore dhe nëntokësore

Me pamje mahnitëse në drejtim të Kalasë të qytetit, tërësisht e renovuar së fundmi, e gatshme për banim dhe me një stil të veçantë të arkitekturës moderne, kjo banesë ofron një ambient të ngrohtë dhe zgjidhje ideale për çdo familje.

Pasiqë posedon hapësirë mjaftë të shfrytëzueshme, nëse është e nevojshme banesa mund të shndërrohet në banesë me qëndrimin ditor dhe tre dhoma gjumi.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on May 1, 2024 at 2:30 pm
  • ID e prones: 2016
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina