Banesat në Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2031

Përshkrim

Ofrohen për #shitje pesë #banesa me planimetri dhe metrazha të ndryshme në Rrugën e Kosovës, Plazha e Vogël, Ulqin.

Kompleksi banesor përbëhet prej gjashtë kateve, ku secili kat posedon tre banesa dhe ndodhet në afërsi prej 500 metrave me plazhat, në zonën më të frekuentuar turistike të Ulqinit.

Banesat ndodhen në kate të ndryshme, ku çmimi për m2 dallon varësisht prej katit dhe kanë këto veçori:
◾️ Banesa e parë në katin Përdhesë posedon 102 m2 dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, tre dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.Çmimi për m2 është 1800€.
◾️ Banesa e dytë në katin e parë posedon 82 m2 dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.Çmimi për m2 është 2000€.
◾️ Banesa e tretë në katin e tretë posedon 82 m2 dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.
◾️ Banesa e katërt në katin e tretë posedon 53m2 dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, një dhomë të gjumit, banjo dhe ballkon.
◾️ Banesa e pestë në katin e tretë posedon 65m2 dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Çmimi i banesave në katin e tretë është 2200€/m2.

Me një ndërtim të kualitetit të lartë dhe pamje mahnitëse, ky Kompleks Banesor ofron zgjidhjen ideale për ju.

Adresë

Detajet

Updated on January 29, 2024 at 4:14 pm
  • ID e prones: 2031
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina