Banesat ne Shitje

  • I Negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2036

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy banesa në Kompleksin Banesor “PrizrenCoop”, Rruga William Walker (ndërmjet “INTEREX” dhe “ETC”), Prizren.

Kompleksi ka kualitet të lartë të ndërtimit, hapësirën gjelbëruese, parkingje nëntokësore dhe mbitokësore.

◾️ Banesa e parë është në katin e tetë, me sipërfaqe 111m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkonin.

◾️ Banesa e dytë është poashtu në katin e tetë, me sipërfaqe 103 m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën, tre dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkonin.

Pozicionohen në një lokacion shumë të përshtatshëm, duke qenë në afërsi me Shkollat dhe Universitetin “Ukshin Hoti”, kopshtin për fëmijë, qendrat tregtare, qendrën e qytetit dhe duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on March 15, 2024 at 4:10 pm
  • ID e prones: 2036
  • Çmimi: I Negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina