Biznesi në Shitje

  • I negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2053

Përshkrim

Ofrohet për shitje ose jepet me qera biznesi Villa “Relax”, i cili ndodhet në lagjen Arbana, afër “Oferta De Luxe”, Prizren.

Parcela posedon 40 ari (400m²), hapësirën gjelbëruese dhe 10 villa të ndërtuara, secila me parkingun personal.

Biznesi është funksional dhe ka hapësirë të mjaftueshme edhe për ndërtimin e më shumë villave.

Shtëpizat janë të ndërtuara prej drurit ku disa prej tyre janë dy dhomëshe dhe disa një dhomëshe.

Poashtu, biznesi posedon recepsionin, zyren, depon e pastrimit, gjeneratorin dhe sistemin e ngrohjes me pelet.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 21, 2024 at 2:43 pm
  • ID e prones: 2053
  • Çmimi: I negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina