Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2041

Përshkrim

Ofrohen për shitje dy banesa me çmim të volitshëm në Kompleksin Banesor “Premiere Residence”, Rruga Besim Shala (Prizren-Nashec), në qytetin e Prizrenit.

Kompleksi “Premiere Residence” është një kompleks rezidencial modern që është projektuar me arkitekturë të veçantë dhe përbëhet nga katër blloqe banimi: L1, I1, L2, I2, duke ofruar siguri, cilësi dhe përsosmëri.

Banesa e parë (3+1) është në katin e pestë, me sipërfaqe 118.3m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën dhe tryezarinë, tre dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe ballkonin.

Banesa e dytë (2+1) është në katin e pestë, me sipërfaqe 99.1m² dhe ka këtë renditje: qëndrimin ditor me kuzhinën dhe tryezarinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC, depo dhe ballkonin.

Ndodhen në një lagje të përshtatshme për banim dhe do të përfundohen në dhjetor të vitit 2024.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 8, 2024 at 4:22 pm
  • ID e prones: 2041
  • Çmimi: €1,000
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina