Parcela ne Shitje

Të paraqitura Shitje

Përshkrim

Ofrohet për shitje parcela me sipërfaqe 10 ari(1000m²) në Rrugën “Asret Poniku”, vendi i quajtur Bregu i Bardhë, Lagjja Tusuz, Prizren.

Posedon dokumentacion të rregullt dhe infrastruktur të kompletuar me qasje në rrugë, lidhje me rrymë, ujë dhe kanalizim.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi me shtëpia dhe me një pamje mahnitëse të qytetit të Prizrenit nga të gjitha anët.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 4, 2024 at 2:36 pm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina