Shtëpia në Shitje

  • I negociushëm
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2052

Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia e cila ndodhet në Rrugën “Xhemajl Hyseni”, përballë Shkollës Fillore “Fadil Hisari”, Prizren.

Parcela ka dokumentacion të rregullt dhe sipërfaqe 4.4 ari (440m²).

Shtëpia posedon dy kate, me sipërfaqe 200m² dhe oborrin me një hapësirë të shfrytëzueshme, ku mund të ndërtohet edhe një shtëpi tjetër.

Pozicionohet në një lokacion të përshtatshëm, përballë shkollës fillore dhe në afërsi me Spitalin e Përgjitshëm, duke plotësuar të gjitha kushtet e nevojshme për zhvillimin e jetës familjare.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 19, 2024 at 2:14 pm
  • ID e prones: 2052
  • Çmimi: I negociushëm
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina