Përshkrim

Ofrohet për shitje shtëpia në Rrugën “Ejup Statovci”, vendi i quajtur “Fusha e Levishës”, afër Tranzitit të Ri, Prizren.

Parcela posedon dokumentacion të rregullt dhe ka sipërfaqe 3.46 ari (346m²).

Shtëpia ka sipërfaqe totale 170m² dhe posedon dy kate me këto veçori:
◾️ Përdhesa posedon qëndrimin ditor me kuzhinën, banjo dhe depo.
◾️ Kati i Parë posedon tre dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
◾️Sistemi i ngrohjes është me rrymë ose me pelet.
◾️ Posedon pesë kamera sigurie.
◾️ Qasje në rrugë 21 metra.
◾️ Oborrin e mbjellur me pisha dhe pemë të ndryshme.
◾️ Hapësirën e mjaftueshme për ndërtimin e një shtëpie tjetër.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on April 4, 2024 at 10:08 pm

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina