Banesa në Shitje

  • I negociushem
Të paraqitura Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2050

Përshkrim

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “NewCo Elan”, në Rrugën “Tirana”, Prizren.

Banesa posedon sipërfaqe 120.36m², ndodhet në katin e katërt dhe ka këtë renditje:
◾️ Qëndrimin ditor me kuzhinën dhe tryzarinë.
◾️ Tre dhoma gjumi.
◾️ Dy banjo, depo dhe ballkon.

Kompleksi “NewCo Elan” ka cilësi të lartë të ndërtimit, hapsirën gjelbëruese mbi 5000m², parking mbi 11.500m², kënde lojrash për fëmijë, fasad ventiluese, xhamat katër stinor ClimaGuard, sistem i integruar i sigurisë, mbushës elektrik për vetura, dy ashensor dhe do të përfundohet në fund të vitit 2024.

Pozicionohet në një lokacion shumë të përshatshëm dhe të kërkuar për banim, në qendrën e qytetit të Prizrenit, duke qenë në afërsi me qendrat tregtare si “Abi Çarshia”, “Galeria”, shkollave, universitetit dhe Spitalit të përgjitshëm.

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 5, 2024 at 3:02 pm
  • ID e prones: 2050
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina