Banesa në Shitje

 • Super Çmim
Të paraqitura Shitje
 • Apartment
 • Lloji i pronës
 • 60

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2008
 • Apartment
 • Lloji i pronës
 • 60

Përshkrim

Ofrohet për shitje banesa në lagjen Ortakoll, Prizren.

Banesa ka sipërfaqe 60m² dhe ndodhet përballë shkollës fillore “Abdyl Frashëri”.

Gjendet në katin e gjashtë dhe posedon lift.

Është e lëshuar me qira dhe shitet me një SUPER-ÇMIM.

Adresë

 • Adresë Ortakoll, Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Kodi Postar/Zip 20000

Detajet

Updated on April 13, 2023 at 3:24 pm
 • ID e prones: 2008
 • Çmimi: Super Çmim
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Lloji i pronës: Apartment
 • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina