Banesa Në Shitje

 • I Negociushem
Të paraqitura Shitje
 • Apartment
 • Lloji i pronës
 • 37.5

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2008
 • Apartment
 • Lloji i pronës
 • 37.5

Përshkrim

Ofrohet për shitje banesa në lagjen Ortakoll, Prizren.

Banesa (Gasonjerk) ka sipërfaqe 37.5m² dhe ka këtë renditje: Sallon, kuzhinë, banjo, depo dhe bodrum.

Ndodhet afër restaurant “Enigma”, në katin e tretë dhe posedon lift.

Adresë

 • Adresë Ortakoll, Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Kodi Postar/Zip 20000

Detajet

Updated on April 13, 2023 at 3:29 pm
 • ID e prones: 2008
 • Çmimi: I Negociushem
 • Madhësia e pronës: 37.5 m²
 • Lloji i pronës: Apartment
 • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina