Banesa Dhe Lokale në Shitje

 • I Negociushem
Të paraqitura Shitje
 • Apartment
 • Lloji i pronës
 • 82m²-114m²
 • 2024
 • Viti i Ndërtimit

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2002
 • Apartment
 • Lloji i pronës
 • 82m²-114m²
 • 2024
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrim

Adresë

 • Adresë Tahir Sinani Prizren
 • Qyteti Prizren
 • Kodi Postar/Zip 20000

Detajet

Updated on March 30, 2023 at 11:06 pm
 • ID e prones: 2002
 • Çmimi: I Negociushem
 • Madhësia e pronës: 82m²-114m² m²
 • Viti i Ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartment
 • Statusi i Pronës: Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
 • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
 • Verim Morina