Jepet lokali me qira

  • I Negociushem
Të paraqitura
  • 340

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2024
  • 340

Përshkrim

Ofrohet me qira objekti me sipërfaqe totale 340m², i cili ndodhet në Rrugën Xhemajl Hyseni, mbrapa Spitalit të Përgjithshëm, Prizren.

Objekti posedon dy kate dhe ka këto veçori:
◾️ Sipërfaqe totale 340m².
◾️ Lokali përdhesë posedon 90m².
◾️ Kati i parë i ka 250m² dhe ka një hapësirë të shfrytëzueshme.
◾️ Posedon vendparkingje të rezervuara.
◾️ Dy hymje për në katin e parë.

Pozicionohet në një lagje shumë të frekuentuar dhe duke qenë afër Spitalit të Përgjithshëm dhe Shkollës Fillore “Fadil Hisari”, është i përshtatshëm sidomos për barnatore, ordinancë apo ndonjë veprimtari tjetër biznesore.

Adresë

Detajet

Updated on August 29, 2023 at 2:12 pm
  • ID e prones: 2024
  • Çmimi: I Negociushem
  • Madhësia e pronës: 340 m²

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina