Objekti ne Shitje ose me Qera

  • I negociushem
Të paraqitura Qiradhenie Shitje

Vështrim i përgjithshëm

ID e prones: 2051

Përshkrim

Ofrohet për shitje ose jepet me qera objekti në qendrën e qytetit të Prizrenit, në Shadërvan.

Parcela posedon dokumentacion të rregullt dhe ka sipërfaqe 1.64 ari (164m²).

Objekti është i legalizuar, me sipërfaqe 300m² në total dhe ka këtë renditje:
◾️ Bodrumin i cili posedon katër banjo, hapësirën e kuzhinës dhe terasën.
◾️ Katin Përdhesë me një hapësirë të shfrytëzueshme dhe terasën.
◾️ Katin e Parë i cili është i lidhur me katin përdhesë dhe ballkonin.

Ndodhet në zonën më të vlefshme të qytetit të Prizrenit dhe ëshë i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme, në veçanti për gastronomi.

Mundësi që nuk vjen shpesh…!

Adresë

  • Qyteti Prizren

Detajet

Updated on June 10, 2024 at 1:46 pm
  • ID e prones: 2051
  • Çmimi: I negociushem
  • Statusi i Pronës: Qiradhenie, Shitje

Informacionet e Kontaktit

Shiko Listimet
Verim Morina
  • Verim Morina

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Verim Morina
  • Verim Morina